TV8 de yayınlanan yemek yarışma programı Masterchef in şampiyonu belli oldu.

Masterchef Şampiyonu Belli Oldu.

Acun Ilıcalı‘nın yurt dışından telif haklarını satın aldığı Masterchef in 2019 yılı şampiyonu belli oldu. Herkesin merakla son final gecesine kilitlendiği yarışmada son ikiye Alican ve Cemre ikilisi kalmıştı.Jürilerinde Mehmet Yalçınkaya, Somer Sivrioğlu ve Danilo Zanna nın bulunduğu yarışmadan bugüne kadar bir çok yarışmacı elendi. Son ikiye kalan ise Cemre Uyanık ve Alican Sabunsoy oldu.

Masterchef Şampiyonu Belli Oldu.

Her biri kendi alanında uzman şeflerden oluşan jürili, Masterchef programı 2020 yılı Eylül ayında tekrar yapılması planlanıyor. Son yemeği programda Canlı olarak tüm Türkiye‘nin önünde yapan yarışmacılar, oldukça heyecanlıydı.

Masterchef Şampiyonu Belli Oldu.

Son puanlamaya kadar başa baş giden mücadelede kimi izleyicilerin yaptığı yorumlar dikkat çekici oldu. Son aşamaya gelindiğinde Cemre Uyanığın yarışma birincisi seçilmesinden sonra, izleyicilerin twitter dan yaptığı yorumlar gündem oldu. Kimileri yarışmanın bayan bir şampiyon çıkarması için zoraki yaptıklarını söyledi. Kimileriyse Alican’ın hakkının yendiği ifadesini kullandı. Ancak herkesin tek payda da birleştiği konu ” şu an burada kim olursa olsun bu ödülü hak ediyor” oldu.

1 YORUM

Yorum Yap

Please enter your comment!
Please enter your name here