Profesyoneller için geliştirildiği söylenen Apple Pro Display XDR ve Apple Mac Pro nun Türkiye piyasa fiyatı dudak uçuklattı.

Apple Pro Display XDR ve Apple Mac Pro

Günümüz şartlarında sanırım yatırım araçları artık değişiyor. Ev, Araba, Arsa yerine Apple a yatırım daha mantıklı gibi. Apple Pro Display XDR ve Apple Mac Pro cihazlarına sahip olmak isterseniz Yarım Milyon TL yi gözden çıkarmanız gerek.

Apple Pro Display XDR ve Apple Mac ProApple Pro Display XDR ve Apple Mac Pro

Haziran ayındaki WWDC 2019 da bahsedilen Apple Pro Display XDR monitörü ve Apple Mac Pro bilgisayarı tüm dünya ile aynı anda Türkiye’de de satışa sunuldu.

Mac Pro nun Türkiye Fiyatı

Raf tipi ve Kule tipi olarak iki şekilde piyasaya sunulan Mac Pro, şu an sadece kule tipi kasasıyla satışta. Kule tipi kasa Mac Pro’nun başlangıç seviye fiyatı 42.999 TL, Raf tipi kasa Mac Pro başlangıç seviyesi fiyatı ise 46.999 TL.

Başlangıç seviyesi fiyatları derken oldukça ciddiydik. Mac Pro yu en üst seviye olacak şekilde upgrade etmek isterseniz karşınıza 415.799 TL gibi bir rakam çıkıyor.

Mac Pro yu incelemek ve satın almak için buraya tıklayabilirsiniz.

 

Apple Pro Display XDR nin Türkiye Fiyatı

Mac Pro için özel hazırlanan Apple Pro Display XDR monitörünün de Türkiye fiyatı belli oldu. İki farklı seçenek halinde standart ve Nano-texture cam olarak çıkan modellerin de başlangıç fiyatları sırayla 35.999 TL ve 42.999 TL.

Monitör kısmında ana ürüne ek olarak, 7.199 TL’ye Pro Stand ve 1.449 TL’ye de VESA montaj adaptörü alabiliyorsunuz. Yine monitör kısmında Nano-texture cam ve diğer aksesuarları da seçerseniz ödeyeceğiniz minimum rakam 51.647 TL.

Kısaca Apple’dan bir bilgisayar toplamak ve bu bilgisayarın en üst seviye özelliklere sahip olmasını istiyorsanız, Pro Display XDR, Mac Pro, Magic Mouse 2 + Magic Trackpad 2 ve çeşitli montaj aksesuarlarıyla birlikte ödemeniz gereken rakam 468.645 TL.

Pro Display XDR monitörü incelemek veya satın almak için buraya tıklayabilirsiniz.

1 YORUM

Yorum Yap

Please enter your comment!
Please enter your name here